reede, 6. märts 2020

Keratherapy juuksesilendushooldus // Keratherapy Keratin Treatment
Hei!

Tere Tulemast tagasi RandRilu´sse!
Täna teeme juttu uuest hooldusest meie salongis. Hetkel on seda hooldust võimalik broneerida ainult meie Viimi salongis.
Toredat lugemist ning juhul, kui tekib küsimusi, mis meil antud postituses veel vastamata, siis anna sellest kindlasti kommentaarides märku 😉  

Pure Renewal Plus+ on kombinatsioon Kerabond tehnoloogiast ning jojoobi-, argaania- ja rosmariiniõlidest, mis 90 minuti jooksul muudavad kahused ja käsitlematud juuksed siidiselt pehmeks ja siledaks kuni 12 nädalaks! Sobib ka värvitud juustele.

________________________________________________________________________

Hi!

Welcome back to RandRilu!
Today we are talking about a new Treatment service. At the moment we only offer it at our Viimsi salon.
Happy reading and do let us know in the comments if there are any questions we have not yet covered in this post 😉

Pure Renewal Plus+ is a combination from Kerabond technology that includes jojoba, argan and rosemary oils that transforms your hair within 90 minutes, leaving frizz free, shiny and manageable for up to 12 weeks. Can be used on colored hair.

________________________________________________________________________

Keratherapy juuksesilendushooldus tootega PURE RENEWAL PLUS+

 • Keratherapy PURE RENEWAL PLUS+ on tõeliselt läbimurdeline 100% formaldehüüdlivaba keratiini sisaldav juukseid silendav hooldussüsteem, mis elimineerib loki ja lained kuni 75% ulatuses ning vabastab kahust ilma juuksestruktuuri muutmata.
 • Kollageeni ja keratiini kombinatsioon annab juustele tugevust ja elastsust. Makadaamia- ja argaaniaõli rikastab juukeid vajalike toitainetega ja proteiinidega, juukseid toites ja taastades.
 • Keratherapy silendav hooldussüsteem taastab juuksestruktuuri ja annab tulemuseks läikivamad, pehmemad, sirgemad ja kahuvabad juuksed ning parandab oluliselt juuste kontrollitavust. Muudab Sinu kahused juuksed siidiselt pehmeks ja siledaks kuni 12 nädalaks.
 • Toode ei sisalda aldehüüde, väävlit ega naatriumhüdroksiidi.
 • Keratherapy juuksesilendushooldus on universallne, sobilik kasutada ükskõik millise juuste puhul - töötlemata või töödeldud juustele, normaalsetele, õhuksestele, keskmise paksusega, paksudele, värvitud või blondidele juustele, tõrksatele, taltsutamatutele, lokkis juustele.
 • Keratherapy juuksesilendushooldus on looduslik. Protseduuris ei kasutata tugevaid kemikaale juuste soomuse avamiseks ja sulgemiseks. Juuksekarva sirgendamise eesmärgil ega lõhuta, nagu keemilise sirgendamise puhul, karvatüviku sidemeid. Keratiin on looduslik aine, millest Sinu juuksed koosnevad umbes 88% ulatuses.
 • Juuksetoon võib muutuda peale keratiinitöötlust 1 astme võrra heledamaks või värv tuhmimaks, seetõttu ära värvi juukseid enne keratiinihooldust.
________________________________________________________________________

Keratherapy smoothing treatment with PURE RENEWAL PLUS+

 • Keratherapy PURE RENEWAL PLUS+ is a 100% formaldehyde-free smoothing system, removing curls or waves up to 75% and leaving you frizz free without changing the hair structure.
 • The combination of collagen and keratin gives the hair strength and elasticity. Macadamia and Argan Oil enrich the hair with necessary nutrients and proteins, nourishing and restoring the hair.
 • Keratherapy smoothing care system restores hair structure, resulting in shiny, softer, more straight and frizz free hair and significantly improves hair control. Makes your hair hair silky soft and smooth for up to 12 weeks.
 • This product is aldehyde, sulfur and sodium hydroxide free.
 • Keratherapy styling treatment is universal, suitable for any hair - untreated or treated, normal, thin, medium, thick, dyed or blonde hair, curly hair.
 • Keratherapy styling treatment is natural. The procedure doesn't use any harsh chemicals to open and close the hair cuticle. Keratin is natural substance that contains about 88% of your hair.
 • After Keratherapy treatment the hair color might be a little lighter, so do not dye your hair right before the treatment.
________________________________________________________________________


Kuidas keratiinihooldus toimib?

 • Keratiini peamine omadus on sitkus ja sellest lähtuvalt on keratiini edu saladuseks tugev kaitse juustele. Ta parandab juuste seisukorda nii seest, kui väljast. See on ainulaadne biopolümeer ehk koostisaine, millest juba koosnevadki Sinu juuksed ja küüned. Vedelas olekus keratiin sulandub õrnalt juustesse, aidates taastada nende naturaalset seisukorda, nii nagu nad olid enne keemiliste ja keskkonnamõjude tõttu toimunud kulumist.
 • Kerartiinbiopolümeeri ainulaadseks eeliseks on molekulide väike suurus, mis laseb neil tungida juukse soomuskihi sisemusse, parandades juuste kvaliteeti seespidiselt. Keratiin täidab soomuskihi ja juuksekarva tuuma vahelised tühimikud ning lukustub juuksekarvade sisemusse tugeva kuumuse mõjul. Keratiinhoolduse protseduuri ajal toimib keratiinbiopolümeer koosmõjus teiste tootes sisalduvate koostisainetega aidates eemaldada kahusust ning lisada tugevust ja elastsust. Keratiini ja kollageeni kombinatsioon annab juustele tugevust ja elastsust. Makadaamia- ja argaaniaõli taastavad ja toidavad Sinu juukseid. Tulemuseks on kaunid ja siledad juuksed.
________________________________________________________________________

How does it work?

 • Keratin essential property is toughness and hence strong protection to the hair. It improves the condition of the hair both inside and out. It is an unique biopolymer that already forms part of your hair and nails. In the liquid state keratin gently bonds into the hair, helping to restore it to it's natural state, just as it was before it was worn out, due to chemical and environmental influences. 
 • The unique advantage of the keratin biopolymer is having the smallest of the molecules, which allow them to penetrate the hair , improving the quality of the hair internally . Keratin fills the voids between hair cuticule and core, locks itself into the hair under intense heat. During the keratin treatment, keratin biopolymer interacts with other ingredients in the product, helping to remove frizz and add strength and elasticity. The combination of keratin and collagen gives the hair strength and elasticity. Macadamia and Argan Oil will restore and nourish your hair. The result is beautiful and smooth hair.
_______________________________________________________________________

Korduma kippuvad küsimused:

 • Kas käesolev hooldus on keemiline sirgendamine?
Ei, keemilised sirgendajad pehmendavad juuksekarva ja panevad selle paisuma, mis võib seda vigastada. Käesoleva hoolduse puhul juuksekarva struktuuri ei muudeta.
 • Kas ma tohin juukseid värvida pärast keratiinihoolduse teostamist?
Jah, tohib küll. Aga te peate ootama, kuni keratiinihooldusest on möödunud vähemalt 1 nädal.
 • Kas ma tohin teha keratiinihooldust juustele, mida on eelnevalt sirgendatud või keemiliselt töödeldud ja/või blondeeritud (triibutatud, salgutatud)?
Jah, keratiinihooldust võib teha sirgendatud või keemiliselt töödeldud juustele, tingimusel, et peanahk ja juuksed on salongiprotseduuride jaoks piisavalt terved.
 • Kas ma tohin teha keratiinihooldust juustele, mis on keemiliselt töötlemata?
Jah, aga tulemused ei kesta sama kaua kui keratiinihooldusel, mis tehakse eelnevalt värvitud või keemiliselt töödeldud juustele.
 • Kas tohib teha keratiinihooldust teismelisele?
Jah, tohib küll. Mingeid vanusepiiranguid ei ole, kuid soovitame siiski võtta vanemalt nõusolek protseduuri läbiviimiseks.
 • Millal peale keratiinihooldust tohib oma juukseid pesta?
Pesta tohib soovitatavalt pärast 24h möödumist, mis on kinnitusperiood.
 • Kas tohib kanda hobusesaba või juuksed kinni panna?
Jah tohib küll, kuid oleks hea kui ootaks järgmise päevani.
 • Mida peaks tegema juhul, kui juuksed saavad märjaks keratiinihooldusele järgneva 24h kinnitusperioodi jooksul?
Märjaks või niiskeks saanud koht tuleks fööniga kuivatada.
 • Kas pärast keratiinihooldust võib minna basseini või ookeani ujuma?
Ei, juuksed peavad püsima esimesed 24h kuivad. Kas pärast kinnitusperioodi lõppu võib ujumine avaldada mõju keratiinihoolduse tulemuse kestvusele, kuna soolad toovad keratiini juustest välja. Soolase ja klooriveega basseinide mõju vähendamiseks tuleks juuksed peale ujumist viivitamatult puhta mageda veega puhtaks uhtuda.
 • Milliseid šampoone tuleks kasutada pärast keratiinihooldust?
Tuleks kasutada šampoone, milles ei sisaldu naatriumkloriidi, sulfaate ega parabeene.
 • Millal peaksin keratiinihooldust kordama?
Iga kolme kuu tagant või vastavalt vajadusele.
 • Kas ma tohiks teha keratiinihooldust kord kuus?
Jah, tohib küll. Aga enamasti ei ole see vajalik, välja arvatud vaid äärmiselt problemaatiliste juuste puhul.
 • Kas ma peaksin oma juukseid enne keratiinihooldust lõikama?
Ei, parim aeg lõikuseks või ületöödeldud juusteotste piiramiseks on pärast keratiinihooldust. Välja arvatud siis, kui on plaanis võtta maha rohkem kui 5cm.
 • Kas ma tohin kasutada juukselakki, geeli, vahtu või muid soenguvahendeid järgneva 24h kinnitusperioodi jooksul?
Ei, järgnevad 24h peaks juuksed jääma puhtaks kõikidest hooldusvahenditest.

______________________________________________________________________


Frequently asked questions:

 • Is this treatment same as chemical straightening?
No, chemical straightening softens the hair and causes it to swell, which can damage it. The structure of the hair won´t be changed for the purposes of this treatment.
 • Can I color my hair after the treatment?
Yes, but it's recommended to wait 1-2 weeks.
 • Are Keratherapy treatments safe for highlighted, bleached, grey, relaxed or damaged hair?
Keratherapy treatments can be used on any type of hair, as long as it can withstand the heat of the iron during the treatment. Clients with breakage or severely damaged hair should consult about a repair regimen prior to receiving the service.
 • Can I do Keratin treatment on chemically untreated hair?
Yes, but the results don't last as long as chemically treated hair.
 • Can a Keratin treatment be done for a teenager?
Yes, but we would recommend that you take your parents consent before the procedure.
 • How long do I have to wait after Keratin treatment to wash my hair?
It is recommended to wait 24h to wash your hair after the treatment, which is the bonding period.
 • Can I clip my hair or wear a ponytail?
Yes, but it would be best to wait until the next day.
 • What should I do if my hair gets wet during the bonding period? (24h)
Wet areas should be dried with a hairdryer as soon as possible.
 • Can I go for a swim in the pool or the Ocean after the treatment?
No, the hair must remain dry for the first 24 hours. Swimming can affect the bonding period as salts bring keratin out of the hair. To minimize the effects of the salt and chlorine, the hair should be washed immediately after.
 • What products should be used to maintain Kertaherapy Smoothing Treatments?
It is important to avoid sodium chloride in products when caring for a keratin treatment. It would be best to use shampoos that don't contain sulphates, parabens or sodium chloride.
 • How often should I repeat my keratin treatment?
Every three months or as needed.
 • Can I do keratin treatments every month?
Yes, you can. But in most cases it's not necessary except for extremely problematic hair. 
 • Should I cut my hair before a keratherapy treatment?
We recommend cutting the hair after the treatment as the hair will be completely smooth and straight, any split ends can be trimmed more accurately.
 • Can I use hairspray, gel, foam or other styling products within the next 24h?
No, for the next 24h would be best to leave your hair clean from all styling products.


_____________________________________________________________________

Meelespea kliendile:

Toote kinnitusaeg on 24 tundi peale hoolduse teostamist. Selleks, et tulemus toimiks ja oleks maksimaalne tuleb kinni pidada kinnitusperioodi jooksul allolevatest punktidest:
 • Ära pese juukseid vähemalt 24h jooksul peale hoolduse teostamist. Selle aja jooksul toode kinnitub juustesse.
 • Kui juuksed saavad niiskust kinnitusaja jooksul, KUIVATA juuksed fööniga.
 • Kanna juukseid lahtiselt.
 • ÄRA seo juukseid hobusesabasse või patsi. Mõlemal puhulvõivad juustesse tekkida soovimatud sakid, lained, lokid. Juuste seadmiseks võib kasutada siidisalli peapaelana.
 • ÄRA kasuta juukseklambreid, juuksekumme või juuksenõelu, kuna need kõik võivad halvasti mõjuda juuste sirgusele.
 • KASUTA juukse sirgendajat, et vajadusel juukseid uuesti sirgendada.
 • VÄLDI higistamist, ära mine trenni, sauna või ujuma.
 • ÄRA kanna juustesse mitte mingisuguseid soenguvahendeid, ka juukselakki
 • Hoolduseks kasuta ainult selliseid šampoone ja palsameid, mis ei sisalda naatriumkloriidi, sulfaate ega parabeene, sest need kulutavad keratiini teie juustest. Vajadusel osta salongist kaasa spetsiaalne šampoon ja palsam 
____________________________________________________________________

Reminder to the customer:

The product bonding time is 24 hours. The following points must be adhered during the bonding time for the result to work:
 • Don't wash your hair at least 24h after the treatment. During that time product attaches to the hair folicules.
 • If the hair gets damp during the bond period, dry hair immediately.
 • Let your hair loose, don't wear it in the ponytail or don't use clips. You can use silk scarf  as a headband to set your hair.
 • Use hair straightener on your hair if necessary.
 • Avoid sweating, do not work out or visit the sauna or go for a swim.
 • Do not apply any styling products for the next 24h.
 • Use only shampoo's and conditioner's that don't contain sodium chloride, sulphates or parabens, as they wash out keratin in your hair. If necessary ask help from your stylist.

Enne ja pärast Keratherapy hooldust.
Tuletame meelde, et Keratherapy ei muuda juuksestruktuuri,
tänu sellele on tulemus pärast pesu siiski lokkis, kuid kahuvabam. //
 Before and after Keratherapy Treatment.
We kindly remind You that the Treatment does not affect the Hair structure,
which leaves still curls or waves in the hair after washing, but frizz free.

_____________________________________________________________Life is short. You might as well live it with really great hair.

Karolin ❤

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar